گام با گاملطفا يک افزونه تاريخ نصب کنيد.

تاریخ و زمان ثبت نام کنکور سراسری سال 1398 | سایت گام با گام

سخن دوست :امام علی (ع) : دانش، نابود كننده نادانى است.
شرکت آچار فرانسه
آچارشاپ

تاریخ و زمان ثبت نام کنکور سراسری سال 1398

تاریخ و زمان ثبت نام کنکور سراسری سال 1398

تاریخ و زمان ثبت نام کنکور سراسری 98

تاریخ و زمان ثبت نام کنکور سراسری سال 1398

تاریخ و زمان ثبت نام کنکور سراسری سال 1398

 

 زمان ثبت نام کنکور 98 در تاریخ چهارشنبه 97/11/24 تا پنج‌شنبه 97/12/02 میباشد

زمان ثبت نام کنکور سراسری 98

بر طبق روندی که در سال های گذشته بوده احتمالا ثبت نام کنکور سراسری 98 در نیمه ی اول بهمن ماه آغاز خواهد که تاریخ و زمان دقیق ثبت نام به محض اعلام از سوی سازمان سنجش در این بخش اطلاع رسانی خواهد . همچنین هر ساله سازمان سنجش برای به ماندگان از ثبت نام در کنکور سراسری در اسفند ماه زمان مشخصی برای ثبت نام اختصاص داده که داوطلبان در بازه ی زمانی مشخص شده می توانند ثبت نام نمایند .

زمان ثبت نام کنکور 98 در تاریخ چهارشنبه 97/11/24 تا پنج‌شنبه 97/12/02 و زمان برگزاری کنکور 98 در تاریخ پنجشنبه 98/04/13 و جمعه 98/04/14 می باشد

 

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 98

در صورتی که داوطلبان کنکور 98 در اطلاعات ثبت نامی خود بخشی را به صورت اشتباه وارد کرده اند هم در زمان ثبت نام کنکور سراسری 98 در بهمن و هم در زمان ثبت نام مجدد در اسفند ماه می توانند اطلاعات خود را ویرایش نمایند .

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور 98 پس از اعلام از سوی سازمان سنجش در این بخش اطلاع رسانی می شود .

 

نحوه ثبت نام کنکور سراسری 98

نحوه ی ثبت نام در کنکور سراسری 98 منحصرا به صورت اینترنتی و از طریق وبسایت سازمان سنجش انجام می گیرد . مدارک لازم جهت ثبت نام در آزمون سراسری 98 شامل اطلاعات شخصی و تحصیلی و کد سوابق تحصیلی می باشد . همچنین جهت ثبت نام در کنکور سراسری 98 باید کارت اعتباری مربوط به هر کدام یک رشته ها خریداری گردد . جهت ثبت نام در کنکور آزاد نیازی به تهیه کارت اعتباری جداگانه نمیباشد و یک کارت اعتباری جهت شرکت در کنکور سراسری و آزاد لازم می باشد . داوطلبانی که قصد شرکت در دانشگاهی پیام نور و غیرانتفاعی و تربیت دبیر نیز دارند باید کارت اعتباری جداگانه تهیه نمایند . پس انجام فرایند ثبت نام و دریافت کد شناسه و رهگیری اطلاعات مربوطه با دقت نگه داری شود زیرا در سایر مراحل آزمون سراسری 98 لازم می باشد .

 

شرایط ثبت نام در کنکور سراسری 98

در پست مربوط به شرایط شرکت در کنکور سراسری 98 به طور کامل در مورد شرایط ثبت نام کنکور 98 توضیح داده شده است که با مراجعه به آن شرایط عمومی و اختصاصی شرکت در کنکور سراسری 98 را به طور مطالعه نمایید . همچنین توصیه می شود پست مربوط به تاثیر معدل در کنکور 98 و برنامه ریزی کنکور 98 ، بهترین منابع کنکور 98 و منابع کنکور 98 را نیز به طور کامل مطالعه گردد .

تاریخ و زمان برگزاری کنکور سراسری ۱۳۹۸

نظرات و ارسال نظر


دانلود آهنگ جدید